Petak rezervisan za društvene igre

Posle radne nedelje vreme je za partiju koja traje duže nego što ste planirali i pregovore koji postanu ozbiljniji nego što bi se očekivalo.

U petak od 20 časova u “Novotarijumu” organizujemo još jedno veče društvenih igara. Očekuju vas različite igre, dosta smeha, malo takmičenja i ekipa sa kojom je svaka partija zanimljivija.

Bez obzira na to da li volite strategiju, blef, timske igre ili samo želite da provedete prijatno veče uz ljude i dobru atmosferu, mesta za nove igrače uvek ima.

Možete doći sami ili sa društvom, jer se ekipe kod nas obično formiraju veoma brzo.

Vidimo se!

Ostavi komentar

Tvoja imejl adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *

Scroll to Top