Majsko filozofiranje

U petak, 22. maja od 20 časova nastavljamo sa susretima Filozofskog kluba, koji je posvećen otvorenom razgovoru, promišljanju i istraživanju pitanja koja nas često opsedaju mnogo više nego što smo toga svesni.

Kroz opuštenu i neformalnu diskusiju zajedno ćemo razgovarati o različitim temama koje nas podstiču da preispitamo svet oko sebe, društvo u kome živimo, ali i sopstvene stavove, izbore i način razmišljanja.

Filozofski klub nije mesto na kome je potrebno imati tačne odgovore ili prethodno znanje iz filozofije. Naprotiv — cilj susreta jeste da kroz razgovor, razmenu perspektiva i zajedničko promišljanje pokušamo da bolje razumemo pitanja koja su važna svima nama.

Tokom večeri razgovaraćemo o različitim idejama, dilemama i pogledima na svet, uz mnogo prostora za slobodno izražavanje mišljenja, postavljanje pitanja i slušanje drugih perspektiva u atmosferi međusobnog poštovanja i radoznalosti.

Ako voliš duboke razgovore, zanimljive teme ili jednostavno želiš da čuješ kako drugi ljudi razmišljaju o stvarima koje često uzimamo zdravo za gotovo — vidimo se u “Novotarijumu”.

Ostavi komentar

Tvoja imejl adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *

Scroll to Top