U subotu od 16 časova u “Novotarijumu” organizujemo druženje posvećeno Erazmus+ iskustvima naših mladih učesnika.Tokom susreta razgovaraćemo o prethodnim omladinskim razmenama i međunarodnim projektima, o ljudima koje smo upoznali, situacijama koje su nas izbacile iz zone komfora, stvarima koje smo naučili i iskustvima koja su ostala mnogo duže od samog putovanja.Pored priča sa mobilnosti, predstavićemo i nove prilike za učešće u Erazmus+ programu koje nas očekuju u narednom periodu. Ako razmišljaš o tome da se prijaviš za omladinsku razmenu, volontiranje ili međunarodni projekat, ovo je dobra prilika da iz prve ruke čuješ kako sve zapravo izgleda — bez formalnih prezentacija i „ulepšanih“ priča.Razgovaraćemo i o tome kako izgleda život u međunarodnoj grupi, šta mladima najčešće predstavlja izazov tokom mobilnosti i zašto su upravo ovakva iskustva često početak novih prijateljstava, ideja i samopouzdanja.
Vidimo se u subotu u “Novotarijumu”!Erazmus iz prve ruke: razgovor o putovanjima, projektima i iskustvima
